Tenton që t’i rrëmbejë nga dora fëmijën 4 vjeç nënës në Korçë, vihet në pranga autori

0
6

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një person ka tentuar që t’i rrëmbejë fëmijën nënës nga duart.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në lagjen nr.17 dhe personi i dyshuar është arrestuar nga policia. Burime për Fax News, bëjnë me dije se është rrëmbyer një person i se*sit femër rreth 6 vjeç. Autori mësohet se është një 18 vjeçar dhe ka rënë në prangat e policisë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se autori vuan nga çrregullimi mendor. Fëmija është dorëzuar pranë familjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here