Ronaldo feston 35 vjetorin në Itali, Georgina e befason me një super dhuratë(VIDEO)

0
4

Të befasosh C.Ronaldon nuk është aspak e lehtë, por e fejuara e tij, bukuroshja Georgina Rodriguez ia ka dalë. 35 vjetorin të lindjes, ylli portugez vendosi ta festoj në një nga lokalet në qendër të Torinos, sëbashku me miqtë të ngushtë.

Jo vetëm kaq, për në hyrje të lokalit, Georgina kishte vendosur dhe dhuratën e saj, një Mecedes Brubus Classe G, një “bishe” e cila kushton 600 mijë euro. Sigurisht që CR7 ka në koleksionin e tij dhe shumë xhevahire të tjerë edhe më të çmuar por një dhuratë e tillë nga e fejuara e tij ka një shije të veçantë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here