Receta nga Renato Mekolli/ Smoothie me mente, ananas dhe kos

0
6

Përbërësit

400 gr ananas i pastruar

400 ml qumësht

2 lugë gjelle kos

4 lugë çaji mjaltë

Udhëzimet

Hapi 1Vendosim ananasin e pastruar, qumështin, mjaltin dhe kosin në multi–mikser.

Hapi 2I përziejmë në mikser derisa të formohet një masë homogjene.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here