Friday, August 23, 2019

Home

Cikloni “Zorba” godet brigjet greke, dalin pamjet (Video)

Presidenti Meta pritet në takim nga Sekretari i Përgjithshëm të OKB, António Guterres

Vendi në gjendje emergjence/ Stuhi e madhe pritet të shpërthejë së shpejti

Rasti i Xhisiela Malokut, reagon për herë të parë Kryeministri Rama

Tragjike/ 384 të vdekur nga tërmeti dhe tsunami, gjendje e jashtëzakonshme

Analizë

Dikur një mexhlis paqeje i çelur për të gjithë, sot një kulle e akullt në mes të TiranësAnalizë

Parimet universale arsimore (Pjesa 1.)


Analizë

Shqiptarët, rol të rëndësishëm në referendumin e Maqedonisë
AKTUALITET

“Jam grua e vetme me 2 fëmijë, të cilëve duhet t’u shpjegoj çdo ditë përse vdiq
Deklaratë ‘bombë’ e Nuhut: U largova nga Shqipëria pasi …
Hetim për shpërdorim detyre për oficerët
Gratë deputete dalin në mbrojtje të Xhisiela Malokut
Sulmoi me gurë makinën e ish-ministrit Beqja, policia arreston 28-vjeçarin
“Kriminel, hajdut”/ Qytetari godet me shkelma dhe copa betoni makinënSPORTI

Shpërblim pas derbit, zbulohet sa lekë morën lojtarët e Partizanit
Partizani mposht Tiranën dhe merr kreun e Superligës
Ndizet derbi në rrugë, shkelma dhe grushte mes tifozëve të
Derbi me Partizanin, rikthehen në sheshe tifozët e Tiranës (FOTO+VIDEO)
“Derbi” Tirana-Partizani, policia: Ja çfarë duhet të dini
Zbulohet prapaskena/ Ish-agjenti i Icardit: E kërkoi Reali, por
Merret vendimi/ Ja shteti që do të mirëpresë Kampionatin Evropian
FSHF i trembet dhunës në derbi. Drejtori i Tiranës: S’do ketë
Ditë e trishtë për Partizanin, ndahet nga jeta tifozi i veçantë
Dybala habit me postimin e tij në Instagram, ‘përshëndet’
Strakosha pëson gol me roveshatë, Lacio triumfon në transfertë
Murinjo rrezikon shkarkimin, Zidan mbërrin në Londër

POLITIKE

Presidenti Meta pritet në takim nga Sekretari i Përgjithshëm të
Rasti i Xhisiela Malokut, reagon për herë të parë Kryeministri Rama
Basha: Kjo do të jetë e vetmja negociatë e imja me Ramën
Akuza e Ballës: Janë marrë 10 mijë Euro për të inskenuar
Basha shpjegon vettingun në politikë: Kush do preket
Akuzat e PD, Balla kallëzon penalisht Lulzim Bashën

KRONIKE

Policia britanike u prish pazarin trafikantëve
‘Call Center’ për shitjen e drogës, arrestohet korrieri shqiptar
Zbulohet dokumenti mjeko-ligjor/ “Xhisela u dhunua, shenjat në
Flet avokati i Xhisela Malokut: Isha me të, e çuditshme që
Ky është nipi që vrau gjyshen në Durrës, e goditi me thikë në
Durrës/ Krim makabër, nipi godet me thikë në kokë gjyshen: Kishim

BotaTEKNOLOGJI

Sulmohen mbi 50 milionë llogari Facebook, 90 milionë të tjera rrezikojnë …Lajm i hidhur nga WhatsApp, alarmohen përdoruesit: Nuk do funksionojë më…!


Kuriozitete

Gjashtë kuriozitete rreth StambollitBooked net +12 ° C H: +13° L: +9° Tirana Monday, 11 December See 7-Day Forecast

Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+11° +13° +8° +11° +10° +8°
+8° +9° +7° +7° +8° +3°

SHËNDET

Shikoni çfarë ngjyre e keni gjuhën që të mësoni më shumë për shëndetin tuaj

Do të habiteni/ Këto janë ushqimet që ngjajnë me organet njerëzore


SERIALE

A e dini se cili ka qenë profesioni i parë i Burak Özçivit? Do të habiteni

“Melek”, aktorja e bukur turke i jep fund beqarisë. Përcillet me daulle nga shtëpia (VIDEO)

Episodi i fundit i serialit “Dashuri Bardh e Zi” nuk është siç e kemi menduar, shumë pikëpyetje mbeten pa përgjigje… (VIDEO)Episodi i fundit i serialit “Dashuri Bardh e Zi” nuk është siç e kemi menduar, shumë pikëpyetje mbeten pa përgjigje… (VIDEO)


RAJONI

Fëmija 4-vjeçar bie nga kati i dytë, policia greke arreston nënën shqiptare
Cikloni “Zorba” godet brigjet greke, dalin pamjet (Video)
E frikshme/ Babai shqiptar e pranon: Përdhunova vajzën

sport

Kulturë

Lifestyle

SHIKONI TANI
Aktualitet Foto Galeri Kryesore Video Galeri

TIKA vazhdon ti vijë në ndihmë fëmijëve shqiptar (FOTO+VIDEO)Kronikë Kryesore Video Galeri

Kapet shpërndarësi i kokainës në Dhërmi, pranga edhe menaxherit të një lokali (VIDEO)Aktualitet Foto Galeri Kryesore Video Galeri

“Air Albania” fluturon me gazetarët shqiptarë drejt Stambollit (FOTO+VIDEO)Show-biz

Luana bën zgjedhjen e duhur dhe i merr audiencën Tv Klanit
Xhensila bën ndryshimin e papritur, do t’ju lërë gojë hapur
Fishekzjarret ndezin Tiranën/ Pamje nga ditëlindja e vajzës së
Publikohet foto e rrallë, Luana dhe Marina kapen krah partnerëve
Martesë live: Moderatori i Top Channel kurorëzohet në mes të
Arian Çani pëson incident në emision: “Sa më dhemb”

WhatsApp Na shkruani në WhatsApp