Almeda Abazi akuzohet nga media turke për ndërhyrje plastike

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi po perflitet shumë per nderhyrjet plastike të kohëve të fundit. Gazeta online Hurriyet i ka dedikuar një lajm posaçërisht për këtë arsye.

Almeda u martua me aktorin e njohur tolga vitin e shkuar dhe jetojnë në Stamboll. Por mesa duket ato do qendrojnë të ndarë për pak kohë pasi Almeda është angazhuar në Shipqëri dhe pikërisht me ‘Dancing With the Stars’ i cili këtë sezon startoi nën moderimin e bukuroshes shqiptare, Almeda Abazi.

Frekuenca.com

Postime te ngjashme